Autorius: Vištyčio evangelikų liuteronų parapija | 14 rugpjūčio, 2011

Trečioji krikščioniška šeimų stovykla Vištytyje

“Viktorijos” stovyklavietėje Vištytyje rugpjūčio 12-14 d. įvyko jau trečioji krikščioniška šeimų stovykla. Į ją suvažiavo 17 šeimų arba 49 dalyviai.

Rytais ir vakarais šeimos rinkosi kartu giedoti, melstis ir apmąstyti Dievo žodį. Kartu šeimos rinkosi ir į užsiėmimus. Vienas iš tokių užsiėmimų, būrelių buvo meno studija, kurioje kiekvienas rinkosi jau pagal savo interesus bei galimybes: kas mokėsi pinti juostas, kas nerti karoliukus, o kas piešti.Tai buvo tik vienas iš būrelių, nes laikas buvo paskirtas taip pat ir mokytis giedoti bei dramai, tačiau pastarasis būrelis šįkart sudomino vos kelis t.y. tuos aktyviausius, nuolatinius dalyvius.Laikas paskirtas laisvalaikiui buvo išnaudotas įvairiai, nes vieni toliau tęsė pradėtus ir neužbaigtus pynimo ar kitokius darbelius, o kiti tiesiog džiaugėsi laisva valandėle. Stovykloje įvyko ir keletas draugiškų sportinių rungčių, kuriose kiekvienas stengėsi pasirodyti kuo geriau. Sportui, atrodo, taip pat pritrūko laiko, nes išmušus šeštai valandai, kuomet jau reikia rinktis vakarieniauti, vienbalsiai sutariama, kad reikia išsiaiškinti nugalėtojus kvadrato žaidime, o tam reikia dar vieno papildomo žaidimo. Vieną iš vakarų po vakarinių pamaldų laiko ištvermingiausi pasiliko salėje žiūrėti naujai pasirodžiusio dokumentinių filmų ciklo “Biblijos kraštas”. Bendru sutarimu buvo pasirinktas dokumentinis filmas “Naujojo Testamento: Evangelijos”.

Stovykla buvo užbaigta bendromis pamaldomis Vištyčio liuteronų bažnyčioje. Pamaldų metu buvo giedamos stovykloje išmoktos giesmės. Į pamaldų liturgiją dramos entuziastų buvo įterpta ir trumpas vaidinimas iš B.Ferrero knygos “Pasakojimai ir palyginimai”.Priėmus Šv.Vakarienės sakramentą ir Viešpaties palaiminimą viltingai žvelgiame jau į kitus metus, nes tikim, kad su Viešpaties laiminimu galim susitikti ir ketvirtą kartą panašioje stovykloje.

Ši trečioji stovykla įvyko ne vien tik su mūsų noru, pastangomis, nedideliu indėliu, bet su ypatinga Prisikėlimo liuteronų parapijos (JAV, Niujorko valstija)  bei  seseriškos Refrath (Vokietija) parapijos pagalba aukomis. Esame labai dėkingi šiems mūsų rėmėjams.

Stovyklos nuotraukos


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Kategorijos

%d bloggers like this: